VAIKAMS IR JAUNIMUI (9-16 M.) 
GYVYBIŠKAI SVARBI IŠLIKIMO STOVYKLA SU PALAPINĖMIS 
„IŠMINČIŲ KELIAIS“

LAIKAS:

Mokymai savanoriams birželio 15 d. 

I pamaina nuo birželio 16 d.- 20d. 
II pamaina nuo birželio 25 d – 29d. 
III pamaina liepos 11 d.- 15d. 
IV pamaina liepos 19 d.- 23d. 
V pamaina liepos 27 d. – 31d. 

Rugpjūčio 4 d. Stovyklų pabaigos FIESTA:))))), kurios metu dalinsimės gerąja patirtimi. 

STOVYKLAVIETĖS VIETA: 15 km už Kauno ant Neries kranto

MAISTAS: tris kartus per dieną, verdamas ant laužo. 

KAINA: 120 eurų

Būtina išankstinė registracija 
El.paštas: sviesoskampelis@gmail.com 
Tel. nr. 8 600 81221 Jolanta, 8 611 58183 Indrė 

STOVYKLOS TIKSLAI: Padėti kiekvienam vaikui suvokti savo vertę. Mokyti dalyvaujančios doros lyderystės. Stiprinti taikius bendravimo įgūdžius, skatinti jaunuolių sanglaudą, taikumą, iniciatyvumą, atkaklumą, drąsą, ištvermę, vienybę pasitarnavimą kitiems. 
STOVYKLOS UNIKALUMAS: Veikiame mišraus amžiaus grupėse – tai tarsi maža visuomenė, kurioje atsiranda daug galimybių suprasti kitų amžiaus grupių poreikius, veiksmus. Stovyklos metodikos išsklaido pagal amžių sugraduotų vaikų problemas, moko sutarti ir susitarti su jaunesniais ir vyresniais. 
STOVYKLOS PROGRAMA: Vaikai kartu su vadovais kuria valstybę su įstatymų kodeksu. Kiekvienas vaikas, dalyvaujantis stovykloje tampa stovyklos programos kūrėju ir tam tikros veiklos vadovu. 
Yra numatytas naktinis žygis, naktinė lobio paieška, vakarinis kinas, proto mūšis, šachmatų turnyrai, gitaros vakarai prie laužo, vaidinimai, apyrankių pynimas, socialiniai žaidimai, orentaciniai žaidimai, stovyklos 6D televizija, paštas, talentų šou, diskoteka ir tai, ką pasiūlys vaikai. 
STOVYKLOS VADOVŲ PATIRTIS DEŠIMT METŲ
INDRĖ PAVINKŠNIENĖ  socialinės veiklos darbuotoja 
JOLANTA LIPKEVIČIENĖ socialinės veiklos darbuotoja 
ATSILIEPIMAI PO STOVYKLOS: ,,Bet kur būdama vis galvoju ,kaip galėčiau pritaikyti kažkokį savo naują žinojimą. Toks jausmas, jog išgyvenau kažkokį kitą, kitokį savo gyvenimo epizodą. Viso labo 5 dienos, tačiau KOKIOS!!!!!! Stovykloje išgyvenau ir liūdesį, džiaugsmą, pyktį, susierzinimą, bet labiausiai išgyvenau laimės jausmą”.Savanorė Natalija 
ATSILIEPIMAI PO STOVYKLOS
,,Šioje stovykloje aš pamačiau beribę susitarimų, o ne valdžios demonstravimo galią. Savo akimis pamačiau ir taikau tai namuose “. Savanorė Živilė 

ATSILIEPIMAI PO STOVYKLOS: ,,Stovykloje susidurdamas su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis mokaisi praktiškai, galima šias pamokas panaudoti kasdienybėje. Išmokstam komandinio darbo, atsiskleidžia talentai, jautiesi saugus ir gali buti savimi, nieks nesityčioja, palaikoma harmonija. Negalėčiau atsisakyti šios stovyklos, nes ji tapo mano gyvenimo dalis”. Stovyklautojas Liutauras 

Apie mūsų stovyklą 2017 metais: https://www.youtube.com/watch?v=dPR4pCY90l4 
Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?v=_jgiOvEMyfA 

STOVYKLOJE LAUKIAMI IR SAVANORIAI, NORINTYS MOKYTIS DEMOKRATINĖS LAIKYSENOS

 (pedagogai, tėvai, studentai ir visi, kuriems rūpi vaikai) 

TO, KO TRŪKSTA MOKYKLOJE, GAUSI PAS MUS!