VAIKAMS IR JAUNIMUI (9 m. – 16 m.) TURISTINĖ / IŠLIKIMO STOVYKLA SU PALAPINĖMIS

„IŠMINČIŲ KELIAIS“

www.sviesoskampelis.lt

 LAIKAS:

I pamaina 06.28 – 07-02; 

II pamaina 07.06 – 07.10;

III pamaina 07.14 – 07.18 

IV pamaina 07.22 – 07.26 

Mokymai būsimiems savanoriams 06.27 

07.29 Konferencija visiems stovyklavietėje ,,Demokratinio veikimo su vaikais naudingumas, išliekamoji vertė“  (Vaikų liudijimai, situacijų sprendimai, geroji patirtis, pavakarojimas prie laužo/ atsakymai į klausimus).

 STOVYKLAVIETĖS VIETA: 15 km už Kauno ant Neries kranto 

 MAISTAS: tris kartus per dieną, verdamas ant laužo.

 STOVYKLOS KAINA: 100 eurų (Pinigai neturi būti kliūtis dalyvauti stovykloje. Atsižvelgiame į kiekvieną atvejį individualiai)

 Būtina išankstinė registracija

El.paštas: sviesoskampelis@gmail.com 
Tel. Nr. 8 600 81221 Jolanta, 8 611 58183 Indrė 

STOVYKLOS TIKSLAI: Padėti kiekvienam vaikui suvokti savo vertę. Mokyti dalyvaujančios doros lyderystės. Stiprinti taikius bendravimo įgūdžius, skatinti jaunuolių sanglaudą, taikumą, iniciatyvumą, atkaklumą, drąsą, ištvermę, vienybę pasitarnavimą kitiems. 

STOVYKLOS UNIKALUMAS: Veikiame mišraus amžiaus grupėse – tai tarsi maža visuomenė, kurioje atsiranda daug galimybių suprasti kitų amžiaus grupių poreikius, veiksmus. Stovyklos metodikos išsklaido pagal amžių sugraduotų vaikų problemas, moko sutarti ir susitarti su jaunesniais ir vyresniais. 

STOVYKLOS PROGRAMA: Vaikai kartu su vadovais kuria valstybę su įstatymų kodeksu. Kiekvienas vaikas, dalyvaujantis stovykloje tampa stovyklos programos kūrėju ir tam tikros veiklos vadovu. 

Yra numatytas naktinis žygis, naktinė lobio paieška, vakarinis kinas, proto mūšis, šachmatų turnyrai, gitaros vakarai prie laužo, vaidinimai, apyrankių pynimas, socialiniai žaidimai, orentaciniai žaidimai, stovyklos 6D televizija, paštas, talentų šou, diskoteka ir tai, ką pasiūlys vaikai.

STOVYKLOS VADOVŲ PATIRTIS DEŠIMT METŲ.

INDRĖ PAVINKŠNIENĖ 

socialinės veiklos darbuotoja

JOLANTA LIPKEVIČIENĖ 

socialinės veiklos darbuotoja 

 

STOVYKLOJE LAUKIAMI IR SAVANORIAI

NORINTYS MOKYTIS DEMOKRATINĖS LAIKYSENOS (pedagogai, tėvai, studentai ir visi, kuriems rūpi vaikai)

TO, KO TRŪKSTA MOKYKLOJE, GAUSI PAS MUS! 

STOVYKLA 2017